Τεχνική Σύσκεψη στον Δήμο Καμένων Βούρλων στα πλαίσια του σχεδιασμού του νέου Τοπικού Προγράμματος CLLD/LEADER ΣΣ ΚΑΠ 2023-2027 για την Π.Ε Φθιώτιδας και Π.Ε Ευρυτανίας
![](https://fthiotiki.gr/media/k2/items/cache/e7c0584255fa6f2981e510285a9e9e4f_XL.jpg)
Τεχνική Σύσκεψη στον Δήμο Καμένων Βούρλωνμε θέμα τον «Σχεδιασμό του νέου Τοπικού Προγράμματος CLLD/LEADER για την Προγραμματική Περίοδο 2023-2027 καθώς και την διαμόρφωση της στρατηγικής τοπικής ανάπτυξης στην περιοχή Παρέμβασης της Π.Ε. Φθιώτιδας και Π.Ε. Ευρυτανίας».