ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - ENERDECA II
![](https://fthiotiki.gr/media/k2/items/cache/f7abac252ae5ed68121b92ba7a669d87_XL.jpg)
Η ΟΤΔ «Αναπτυξιακή Φθιώτιδας Α.Ε. Ο.Τ.Α.», στο πλαίσιο υλοποίησης του Έργου Διακρατικής Συνεργασίας με τίτλο: «Enhancement of European Rural Development Capabilities - ENERDECA II», στο οποίο συμμετέχει ως Εταίρος, σας καλεί να δηλώσετε ενδιαφέρον για τη συμμετοχή σας στο Σεμινάριο Ερμηνείας Πόρων και Δημιουργικού Τουρισμού.
Επισυνάπτονται:
1. Ενημερωτικό έργου ENERDECA
2. Δήλωση Συμμετοχής